Čo je to "Trapped"

Trapped je úniková hra kategórie Escape Room, ktorá sa nachádza v centre Bratislavy v časti Staré Mesto. Máte radi tajomstvá, hádanky a myslíte si, že si dokážete poradiť v nezvyčajných situáciách? Chceli by ste súťažiť so Sherlockom Holmesom alebo Herkulom Poirotom v úlohe detektíva a rozlúštiť záhady uzamknutej miestnosti? Potom je táto hra práve pre Vás! Čaká na Vás reálna miestnosť s rébusmi, záhadami a tajomstvami. Musíte sa postarať o to aby všetko bolo rozlúštené, odhalené, otvorené, a to najdôležitejšie je to, že to všetko bude prebiehať v reálnom živote! Zvládnete to spolu so svojimi kolegami, kamarátmi, rodinou alebo deťmi. Je to naozaj najlepší druh zábavy v Bratislave.Miestnosti

VIRUS

Nebezpečný vírus unikol do ovzdušia. V tejto hre ide o to, že sa musíte dostať z tajomného laboratória a nájsť antivírus. Na to všetko máte iba jednu hodinu!

Rybárska brána 217/1, Bratislava
Сena: 50 eur, 60 minút
Počet účastníkov: 2-4
Náročnosť: 6/10
60 minút

BUNKER

Dostali ste sa do útočiska v podzemnom Bunkri. Majiteľa úkrytu ste však nenašli. Nemôžete tu zostať ďalej. Musíte čo najskôr ukradnúť mapu a opustiť Bunker.

Rybárska brána 217/1, Bratislava
Сena: 60 eur, 60 minút
Počet účastníkov: 2-4
Náročnosť: 8/10
60 minút

DERAVÝ KOTOL

Iba pravému čarodejníkovi sa podarí dostať dovnútra. Profesor opäť zabudol svoj prútik v krčme. Nájdi ho a ponáhľaj sa aby si stihol odchod vlaku.

Rybárska brána 217/1, Bratislava
Сena: 60 eur, 60 minút
Počet účastníkov: 2-4
Náročnosť: 9/10
60 minút

Teambuilding

Chcete vytvoriť súdržný a priateľský kolektív? Skupinu, ktorá bude pracovať na spoločnom výsledku? Máte radi inteligentný a aktívny oddych? Chcete preveriť seba a svojich kolegov? Rozdeľte sa do skupín a usporiadajte skutočnú intelektuálnu súťaž! Strávte nezabudnuteľné narodeniny pri riešení hádaniek a tajomstiev spolu so svojou rodinou alebo priateľmi! Náš profesionálny tím Vám pomôže zorganizovať jedinečný sviatok intelektu.

Rozpis

1

Pozor prosím!

Hráčom pod vplyvom alkoholu a intoxikácie nebude umožnené zúčastniť sa hry.

2

Vekové obmedzenia!

Deti do veku 16 rokov sa môžu hrať iba v sprievode dospelého človeka.

3

Počet hráčov v skupine 2-4!

Doplatok za piateho hráča je 5 euro. (maximálne 5 ľudí v tíme).


Plugin Service Payment
Other Amount:
Your Email Address:

Darčekový certifikát

Hľadáte zaujímavý Vianočný darček alebo darček, chcete veselo stráviť čas so svojimi priateľmi alebo kolegami? Dajte svojim priateľom najlepšie emócie od intelektuálnej hry v escape room Trapped. Darčekový certifikát je výborný darček pre ľudí, ktoré vedu aktívny spôsob života a sa zaoberajú hlavolamami a rébusmi. Cena Darčekového certifikátu 60 euro. Termín platnosti Darčekového certifikátu 6 mesiacov. Ak máte otázky týkajúce sa nákupu Darčekového certifikátu, napíšte nám na adresu info@trapped.sk.

Špeciálny balík

Chcete mať intelektuálny maratón s rodinou alebo priateľmi? Otestujte seba a svoje herné schopnosti, pomôžte svojim priateľom odhaliť najzaujímavejšie úlohy a hádanky? Do 3 mesiacov si v našich troch izbách môžete zahrať Virus, Bunker a Deravý Kotol. Hru sa môže zúčastniť tím od 2 do 4 ľudí, termín platnosti je 3 mesiaca od dátumu zakúpenia. Špeciálny balík je platný pre každú reláciu od pondelka do piatka. Cena je 120 eur. Ak máte otázky týkajúce sa nákupu špeciálneho balíka, napíšte nám na adresu info@trapped.sk.

Akcie

Pre tímy dvoch hráčov, zľava 10 eur pre všetky hry!

S pozdravom, tim Trapped

Kontakty

NÁŠA ADRESA:

Rybárska brána 217/1, Bratislava 
81101 Staré Mesto

NÁŠE ČÍSLO:

+421903031556

NÁŠ E-MAIL:

info@trapped.sk

Sociálna sieť, fotky, zážitky.