Čo je to "Trapped"

Trapped je úniková hra kategórie Escape Room, ktorá sa nachádza v Bratislave v časti Staré Mesto. Máte radi tajomstvá, hádanky a myslíte si, že si dokážete poradiť v nezvyčajných situáciách? Chceli by ste súťažiť so Sherlockom Holmesom alebo Herkulom Poirotom v úlohe detektíva a rozlúštiť záhady uzamknutej miestnosti? Potom je táto hra práve pre Vás! Čaká na Vás reálna miestnosť s rébusmi, záhadami a tajomstvami. Musíte sa postarať o to aby všetko bolo rozlúštené, odhalené, otvorené, a to najdôležitejšie je to, že to všetko bude prebiehať v reálnom živote! Zvládnete to spolu so svojimi kolegami, kamarátmi, rodinou alebo deťmi. Je to naozaj najlepší druh zábavy v Bratislave.

Miestnosti

VIRUS

Nebezpečný vírus unikol do ovzdušia. V tejto hre ide o to, že sa musíte dostať z tajomného laboratória a nájsť antivírus. Na to všetko máte iba jednu hodinu!

Rybárska brána 217/1, Bratislava, Slovakia
Náklady: 40-50 eur
Počet účastníkov: 2-4
Náročnosť: 7/10

BUNKER

Dostali ste sa do útočiska v podzemnom Bunkri. Majiteľa úkrytu ste však nenašli. Nemôžete tu zostať ďalej. Musíte čo najskôr ukradnúť mapu a opustiť Bunker.

Rybárska brána 217/1, Bratislava, Slovakia
Náklady: 40-50 eur
Počet účastníkov: 2-4
Náročnosť: 8/10

DERAVÝ KOTOL

Iba pravému čarodejníkovi sa podarí dostať dovnútra. Profesor opäť zabudol svoj prútik v krčme. Nájdi ho a ponáhľaj sa aby si stihol odchod vlaku.

Rybárska brána 217/1, Bratislava, Slovakia
Náklady: 40-50 eur
Počet účastníkov: 2-4
Náročnosť: 8/10

Teambuilding

Chcete vytvoriť súdržný a priateľský kolektív? Skupinu, ktorá bude pracovať na spoločnom výsledku? Máte radi inteligentný a aktívny oddych? Chcete preveriť seba a svojich kolegov? Rozdeľte sa do skupín a usporiadajte skutočnú intelektuálnu súťaž! Strávte nezabudnuteľné narodeniny pri riešení hádaniek a tajomstiev spolu so svojou rodinou alebo priateľmi! Náš profesionálny tím Vám pomôže zorganizovať jedinečný sviatok intelektu.

Rozpis

1

Pozor prosím!

Hráčom pod vplyvom alkoholu a intoxikácie nebude umožnené zúčastniť sa hry.

2

Vekové obmedzenia!

Deti do veku 16 rokov sa môžu hrať iba v sprievode dospelého človeka.

3

Počet hráčov v skupine - 4!

Doplatok za piateho hráča je 10€ (maximálne 5 ľudí v tíme).


Plugin Service Payment
Other Amount:
Your Email Address:

Darčekový certifikát

Hľadáte zaujímavý Vianočný darček alebo darček, chcete veselo stráviť čas so svojimi priateľmi alebo kolegami? Dajte svojim priateľom najlepšie emócie od intelektuálnej hry v escape room Trapped. Darčekový certifikát je výborný darček pre ľudí, ktoré vedu aktívny spôsob života a sa zaoberajú hlavolamami a rébusmi. Cena Darčekového certifikátu 50 eur. Termín platnosti Darčekového certifikátu 6 mesiacov. V prípade otázok píšte nám na info@trapped.sk.

Špeciálny balík

Chcete mať intelektuálny maratón s rodinou alebo priateľmi? Otestujte seba a svoje herné schopnosti, pomôžte svojim priateľom odhaliť najzaujímavejšie úlohy a hádanky? Do 3 mesiacov si v našich troch izbách môžete zahrať Virus, Bunker a Deravý Kotol. Hru sa môže zúčastniť tím od 2 do 4 ľudí, termín platnosti je 3 mesiaca od dátumu zakúpenia. Špeciálny balík je platný pre každú reláciu. Cena je 100 eur. Ak máte otázky týkajúce sa nákupu špeciálneho balíka, napíšte nám na adresu info@trapped.sk.

Akcie

Pre tímy dvoch hráčov, zľava 10 eur pre všetky hry!

S pozdravom, tim Trapped

Kontakty

NÁŠA ADRESA:

Rybárska brána 217/1, Bratislava 
81101 Staré Mesto

NÁŠE ČÍSLO:

+421903031556

NÁŠ E-MAIL:

info@trapped.sk

Sociálna sieť, fotky, zážitky.